Reference
Dotazy a objednávky

Dominika

Bartek

Robert

Provozní doba

Pondělí - pátek
Od 8.30 do 16.30 hod

Zveme Vás k návštěvě naší společnosti v Polsku!

MEXTRA GROUP
ul. Szkolna 15
47-220 Kędzierzyn Koźle

Informace k nákupu

Přeprava je stanovena individuálně. Náklady na dopravu závisejí od místa dodání a množství.

Před nákupem určitě cenu a adresu doručení.

Doručení vlastní dopravou nebo kurýrem.

 

ŽIDLE CATERINGOVé / BANKETOVé
Cateringové (Banketové) židle V-15
0,00 Kč bez DPH
0,00 Kč z DPH
Cateringové (Banketové) židle Play-105P
0,00 Kč bez DPH
0,00 Kč z DPH
Konferenční židle
Konferenční židle ISO 24HBL-T hnědý
AKCE -34%
295,00 Kč bez DPH
362,85 Kč z DPH
444,00 Kč bez DPH
na skladé
Konferenční židle ISO 24HBL-T burgundské
AKCE -34%
295,00 Kč bez DPH
362,85 Kč z DPH
444,00 Kč bez DPH
na skladé
 
 
Konferenčních židli je velice různorodá a je základem výrobků , které se používají v takových oblastech, jako jsou zasedací místnosti, konferenční místnosti, posluchárny, jídelny, kantýny a jídelny. Nabízené konferenční židle jsou navrženy a vyrobeny s maximální péčí. K dispozici je nejen originální design, ale také ergonomický design s vysokou kvalitou.

Nejvíc   žádaným  modelem  ISO jsou židle určené především s ohledem na zasedací místnosti, dokonalé vhodné i pro kanceláře a moderní čekárny. Jednoduchý tvar sedadla a opěradla je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a jejich tvar je spravován tak, aby zvýšil  komfort sezení.

Sedák židlí muže být vyroben  z různých materiálů, tj. z překližky, plastu nebo měkké potahované polstrování, který také umožňuje lepší  přizpůsobení židlí  tak, aby vyhovoval vaším potřebám. Sedák a opěrák lze krásně kombinovat s kovovým rámem, který může být chromový nebo lakovaný černým lakem nebo v barvě hliníku. V nabídce máme taky  konektory, které umožňují spojit židle v řadách. Podle potřeby můžete taky objednat židle jako lavice více sedákové.

Naše židle ISO je praktický a spolehlivý nábytek, který pracuje v čekárnách a konferenční ch místnostech. Kov, chrom nebo prášková barva rámu, měkký , čalouněný sedák a opěrák  - lze kombinovat s celou řadou konektorů ISO.

K prodeji jsou také k dispozici židle ve verzích s plastovým skládacím stolem a područkami. Židle je možno stohovat.
 
Malé rozměry a chytré designové provedení  konferenčních židlí   - je  funkce pro maximální komfort a  estetický interiér. Malý prostor není důvodem , aby  jsme se vzdávali   pohodlí a dobře přizpůsobeným   potřebám  konferenční místnosti  nebo čekárny.

Zveme Vás , abyste se seznámili s naší nabídkou.

Minimální množství objednávky 40ks.