Reference
Dotazy a objednávky

Dominika

Bartek

Robert

Provozní doba

Pondělí - pátek
Od 8.30 do 16.30 hod

Zveme Vás k návštěvě naší společnosti v Polsku!

MEXTRA GROUP
ul. Szkolna 15
47-220 Kędzierzyn Koźle

Informace k nákupu

Přeprava je stanovena individuálně. Náklady na dopravu závisejí od místa dodání a množství.

Před nákupem určitě cenu a adresu doručení.

Doručení vlastní dopravou nebo kurýrem.

 

Banketové stoly

Účast na konferenci je vysoká a chybí místo pro účastníky? Švédský stůl na společenské akci se nevejde na jednu stolní desku a je zapotřebí více místa? Situací, během nichž by se mohl hodit cateringový stůl může být mnoho. Díky pomoci skládacího banketového nábytku, který se nachází v naší nabídce, již podobné okolnosti nebudou představovat žádný problém.

Náš nábytek se vyznačuje především svým pohodlným použitím. Nabízené banketové stoly jsou navzdory odolným rámům neuvěřitelně lehké, díky čemuž je možné umístit je kdekoliv. Dodatečné zabezpečení zabrání samovolnému složení a gumové podstavce na nohou zabrání vzniku škrábanců na podlaze. I v případě, že se něco rozlije na stolní desce, nebude vyčištění jejího povrchu složité.
Náš nábytek představuje dokonalé řešení pro interiéry s nevelkou rozlohou. Cateringové stoly po složení zabírají málo prostoru a navíc je možné je ukládat na sebe, což do značné míry usnadňuje jejich skladování.

Standartní linie
Ekonomická linie
 
Skládací stoly
Skládací stoly jsou jednou z nejdůležitějších součástí vybavení Hotelů a restaurací - dávají svobodu a možnost rychlého  nastavení podle svých potřeb a požadavků. Skládací banketové stoly nejen šetří Váš prostor, ale také nabízí snadnost použití -konstrukce umožňuje snadné skládání a praktické skladování. V závislosti na vašem přání v naší nabídce najdete produkty v různých barvách vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. V naší nabídce můžete najít produkt, který plně splňuje vaše očekávání.
Popis produktu:
Nabízíme stabilní skládací stoly určené pro  bankety a konference,  různých tvarů a velikostí , s možností stohování a přepravě , lehký a odolný .
Díky naším stolům  ustavení vaší sále bude rychlé a snadné.
  • Speciální konstrukce rámu, který je připevněn ke stolu .
  • Unikátní konstrukce závěsů - aby nedošlo k náhodnému složení
  • Nožní ovladače úrovně - v toleranci + 2 cm
  • Plastové nárazníky, aby se zabránilo poškození povrchu, na kterém se opře rám
  • Prášková barva rámu

 
 
Minimální množství objednávky 15ks.

Naše skládací banketové stoly jsou určeny pro restaurace, hotely, společenské sály, konferenční místnosti, a další. Skládací stoly prostřednictvím speciálně navrženým skládacím systémem usnadňuje montáž, pohyb a skladování. To šetří místo a čas. Stoly nabízíme v 100 barevných provedeních, desky s možností přizpůsobení rozměru. Skládací stůl je vedoucím produktem firmy Alpo Nábytek, je založen na šesti jedinečných modelech. Jako výrobce jsme schopni poskytnout vám stoly s nejvyšší kvalitou a při tom za velmi atraktivní ceny.
Nabízíme širokou škálu konferenčních stolů určených pro intenzivní používání. Náš sortiment zahrnuje několik úspěšných modelů stolů, které jsou dostupné v mnoha velikostech a barvách. Vedoucím produktem v této kategorii je 80 MV skládací stůl, který díky patentovanému skládacímu systému splňuje všechna kritéria pro trvanlivost a estetiku.
 Skládací stoly mají 4 roky záruku výrobce.
Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou. Podívejte se  taky  na konferenční židle, které budou ideálním doplňkem.