+420 22 888 13 85
 
 
 
 
Reference
Dotazy a objednávky

Dominika

Bartek

Telefon: +421 413 216 202
Email: info@alponabytek.cz

Provozní doba

Pondělí - pátek
Od 8.30 do 17.00 hod

Zveme Vás k návštěvě naší společnosti v Polsku!

MEXTRA GROUP
ul. Szkolna 15
47-220 Kędzierzyn Koźle

Informace k nákupu

Přeprava je stanovena individuálně. Náklady na dopravu závisejí od místa dodání a množství.

Před nákupem určitě cenu a adresu doručení.

Doručení vlastní dopravou nebo kurýrem.

 
Ekonomická linie
Standartní linie
 
Skládací stoly
Skládací stoly jsou jednou z nejdůležitějších součástí vybavení Hotelů a restaurací - dávají svobodu a možnost rychlého  nastavení podle svých potřeb a požadavků. Skládací banketové stoly nejen šetří Váš prostor, ale také nabízí snadnost použití -konstrukce umožňuje snadné skládání a praktické skladování. V závislosti na vašem přání v naší nabídce najdete produkty v různých barvách vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. V naší nabídce můžete najít produkt, který plně splňuje vaše očekávání.
Popis produktu:
Nabízíme stabilní skládací stoly určené pro  bankety a konference,  různých tvarů a velikostí , s možností stohování a přepravě , lehký a odolný .
Díky naším stolům  ustavení vaší sále bude rychlé a snadné.
  • Speciální konstrukce rámu, který je připevněn ke stolu .
  • Unikátní konstrukce závěsů - aby nedošlo k náhodnému složení
  • Nožní ovladače úrovně - v toleranci + 2 cm
  • Plastové nárazníky, aby se zabránilo poškození povrchu, na kterém se opře rám
  • Prášková barva rámu

 
 
Minimální množství objednávky 15ks.

Naše skládací banketové stoly jsou určeny pro restaurace, hotely, společenské sály, konferenční místnosti, a další. Skládací stoly prostřednictvím speciálně navrženým skládacím systémem usnadňuje montáž, pohyb a skladování. To šetří místo a čas. Stoly nabízíme v 100 barevných provedeních, desky s možností přizpůsobení rozměru. Skládací stůl je vedoucím produktem firmy Alpo Nábytek, je založen na šesti jedinečných modelech. Jako výrobce jsme schopni poskytnout vám stoly s nejvyšší kvalitou a při tom za velmi atraktivní ceny.
Nabízíme širokou škálu konferenčních stolů určených pro intenzivní používání. Náš sortiment zahrnuje několik úspěšných modelů stolů, které jsou dostupné v mnoha velikostech a barvách. Vedoucím produktem v této kategorii je 80 MV skládací stůl, který díky patentovanému skládacímu systému splňuje všechna kritéria pro trvanlivost a estetiku.
 Skládací stoly mají 3 roky záruku výrobce.
Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou. Podívejte se  taky  na konferenční židle, které budou ideálním doplňkem.