Reference
Dotazy a objednávky

Dominika

Bartek

Robert

Provozní doba

Pondělí - pátek
Od 8.30 do 16.30 hod

Zveme Vás k návštěvě naší společnosti v Polsku!

MEXTRA GROUP
ul. Szkolna 15
47-220 Kędzierzyn Koźle

Informace k nákupu

Přeprava je stanovena individuálně. Náklady na dopravu závisejí od místa dodání a množství.

Před nákupem určitě cenu a adresu doručení.

Doručení vlastní dopravou nebo kurýrem.

 

ŽIDLE CATERINGOVé / BANKETOVé
Konferenční židle
 
Při organizaci slavnostní události, je třeba věnovat pozornost každému detailu interiérové místnosti. Kromě nádherné dekorace stolu také mějte na paměti, odpovídající výzdobou židle. Nejlepší prezentace udělají židle " oblečené " v elegantním  potahu , které doplní kompletní výzdobu místnosti.

Pro restaurace nejpraktičtější řešení je použít potahy ušité ze saténu nebo matné tkaniny. Tyto potahy jsou velmi odolné a vhodné pro dlouhodobé užívání. Takové potahy je velmi snadno vyprat a vyžehlit, takže jsou mnohem jednodušší na údržbu.
Židle s oblečeným potahem doporučujeme ozdobit elegantními mašlemi s tkaniny nebo organzy Díky široké škále barev, je možné, doplnit mašlemi výzdobu sálu,  tak aby ladily  k výzdobě  stolu nebo ubrusu.

Naše potahy jsou k dispozici všem, kteří chtějí vytvořit svůj lokál nejprestižnější, elegantní a plný  dobré atmosféry. Naše návrhy potahu jdou ruku v ruce s množstvím možných řešení,  tak aby každý prostor získal unikátní dekorativní charakter.

Připravena  v Alpo Nábytek kolekce potahu je reakcí na pestré tržní poptávky po výrobku. Nabízíme potahy vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a precizní šití. V naší nabídce najdete mnoho zajímavých modelů potahu, od velmi levných až po luxusní, provedené s maximální péčí.
  Tkaniny jsou k dispozici v široké škále barev. Máme saténové tkaniny nebo tkaniny s vyraženou jemnou texturou.

Potahy změní i malou hostinu v elegantní party. Jsou často používány ve velkých akcí: svatby, večírky a obchodní jednání.  Potahy vyrobené z vysoce kvalitních materiálů pomohou vytvořit jedinečnou atmosféru stolu plného hostů. Potahy jsou vyrobeny z materiálu, který zajišťuje maximální komfort při užívání a umožňuje udržovat ideální pohled po dlouhou dobu. Polyesterové, ozdobné potahy se vyznačují dlouhou životností, odolností proti nečistotám a velmi snadnou a efektivní údržbu v pracím procesu. V naší nabídce najdete potahy, které ušlechtí vzhled každého interiéru!

Zveme vás, abyste se seznámili s naši nabídku!